Головна
Ми раді Вас вітати на сайті нашої компанії! Друк e-mail

Інститут проблем екології та енергозбереження є консалтинговою компанією, що надає професійні послуги в сферах енергетичного та екологічного аудиту і менеджменту, розвитку проектів з використанням новітніх енергоощадних технологій, а також тих, що ведуть до скорочення споживання палива та викидів шкідливих речовин в атмосферу, в тому числі парникових газів.

 

 

Основними напрямками діяльності Інституту є проведення комплексних наукових досліджень щодо ефективного використання паливних ресурсів і ресурсів з енергетичним потенціалом, а також ініціювання реалізації проектів з використання таких ресурсів по принципу "найкращої з доступних технологій".

 

 

До компетенції Інституту входить проведення енергетичних та екологічних експертиз і аудитів, розробка документації для залучення коштів в рамках механізмів Кіотського протоколу Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату та подальший супровід участі у таких механізмах.

 

 

Співпрацюючи з провідними світовими компаніями-виробниками енергетичного обладнання, Інститут інкорпорував у свою діяльність найкращі стандарти виконання робіт.

 

 

Сьогодні наша компанія пропонує своїм клієнтам послуги найвищої якості, що дає можливість замовникам реалізовувати проекти з мінімальними ризиками та максимальною надійністю.

 

Контакти компанії

 

logo Головний офіс:

Інститут проблем екології та енергозбереження
Вул. Володимира Сальського, 11, 04060, Київ, Україна
Тел./Факс: + 380 44 206-49-40
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

logoДиректор компанії:

Єрмілов Сергій Федорович

maps

Запрошуємо Вас до співпраці з нами!

 

© Copyright Інститут проблем екології та енергозбереження 2004-2017.
Всі права захищені законодавством України.
сумки ремни кошельки