Отримання дозволу на викиди від стаціонарних джерел викидів в атмосферне повітря |
![]() |
![]() |
Порядок отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів в атмосферне повітря: 1. Обстеження підприємства з метою виявлення кількості та якості джерел викидів забруднюючих речовин (ЗР); 2. Узгодження умов та підписання договору на виконання робіт; 3. Початок роботи згідно умов договору; 4. Передача замовником, згідно умов договору, вихідних даних, технологічних схем, паспорти установок, інформації щодо потужності виробництва і таке інше.; 5. Розробка інвентаризації стаціонарних джерел викидів ЗР в атмосферу; 6. Визначення групи підприємства згідно переліку (див. додаток 3 до Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів …, наказ Мінприроди від 09.03.2006 N 108); 7. У разі віднесення підприємства до І чи ІІ груп, замовляються кліматичні характеристики та фонові концентрації у центральній геофізичній обсерваторії; 8. Визначення географічних координат-центроїду підприємства; 9. Підготовка типової форми стислого резюме з метою ознайомлення з ним громадськості у засобах масової інформації; 10. Публікація у місцевих засобах масової інформації стислого резюме; 11. Розробка документів, які обґрунтовують обсяги викидів ЗР; 12. Отримання листа-повідомлення місцевої державної адміністрації щодо наявності чи відсутності зауважень громадян та громадських організацій стосовно публікації стислого резюме у засобах масової інформації (по закінченні 31-денного терміну з моменту публікації); 13. Подача документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів ЗР на розгляд до санепідемстанції та отримання висновку; 14. Подача документів (згідно переліку) на розгляд до уповноваженого робочого органу відповідної ради (Дозвільний центр); 15. Отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
Перелік документів, необхідних для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
І) Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, які вже перебувають в експлуатації:
ІІ) Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, які є новозбудованими або реконструйованими:
|