Головна Енергозбереження
Енергозбереження Друк e-mail
Основним напрямком діяльності Інституту в сфері енергозбереження є впровадження сучасних високоефективних технологій для реалізації інноваційних енергозберігаючих проектів.

 

Інститут проблем екології та енергозбереження розробив низку програмних заходів по енергоефективності та енергозбереженню на промислових підприємствах України.

 

Інститут ініціював та супроводжував імплементацію проектів по модернізації енергетичного виробництва провідних металургійних підприємств України, Росії та Угорщини: ПАТ "Алчевський металургійний комбінат", ПАТ "Алчевськкокс",   ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського", ПрАТ "Макіївський металургіний завод", ПАТ "МК «Азовсталь", ПАТ "Єнакіївський металургійний завод", а також ВАТ "Новоліпецький металургійний комбінат" (Росія) та групи компаній DUNAFERR (Угорщина).

 

У 2011 році Інститутом були проведені енергетичні аудити для розробки проектно-кошторисної документації з термомодернізації 47 будівель комунальної сфери (школи, дитячі садки та будинки, школи-інтернати, лікарні, поліклініки, тощо) у 21 населеному пункті Київської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Вінницької, Запорізької, Кіровоградської та Черкаської областей.

 

Одним з найбільших досягнень Інституту є ініціація та подальше координування проекту будівництва сучасної високоефективної парогазової установки (ПГУ), що працює на відхідних металургійних газах, таких як доменний, конвертерний та коксовий, на проектному майданчику ПАТ "Алчевський металургійний комбінат". Цей проект є першим подібним проектом на терені держав-членів СНД. Він має демонстративний характер і може бути відтворений на кожному металургійному підприємстві України та країн СНД.

 

Інститут розробив програму реконструкції і підвищення енергоефективності системи централізованого теплопостачання в містах Алчевськ, Дніпродзержинськ, Житомир, Севастополь, Вінниця тощо.


В сфері енергозбереження  ми пропонуємо наступні послуги:

  • Ідентифікація енергозберігаючих проектів та проведення їх попередньої техніко-економічної оцінки;
  • Розробка проектів нормативно-законодавчих документів, надання технічних консультацій з питань ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів і сучасних енергозберігаючих технологій;
  • Розробка програм заходів з енергозбереження та впровадження енергоефективних технологій для промисловості, енергетики та житлово-комунального господарства;
  • Маркетингові дослідження і передтендерні послуги із закупівлі енергоефективного і енергозберігаючого обладнання;
  • Вибір енергетичного обладнання та приладів моніторингу ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів;
  • Менеджмент енергоефективних проектів;
  • Дослідження режимів роботи системи генерації, розподілу та споживання тепло- та електроенергії, а також визначення потенціалу енергозбереження на енергетичних об’єктах комунального господарства;
  • Впровадження інноваційних технологій ефективного розподілу та споживання електроенергії для низьковольтних і високовольтних систем і устаткування;
  • Консультаційні та інженерні послуги в сфері технологій ефективного перетворення енергії, у тому числі з використанням вторинних і поновлюваних енергетичних ресурсів (біомаси, твердих побутових відходів і т.д.).
 

© Copyright Інститут проблем екології та енергозбереження 2004-2017.
Всі права захищені законодавством України.
сумки ремни кошельки