Головна Проекти «під ключ»
Проекти «під ключ» Друк e-mail

Інститут проблем екології та енергозбереження є співзасновником таких компаній як «Системний енергетичний менеджмент КО» (СЕМКО), «Global Design Institute» (GDI) та «Сервісенергобуд»*.

 

   

Група зазначених компаній здійснює всі роботи з організації енергопостачання «під ключ» для своїх клієнтів. Створені всередині компаній проектні, будівельні, інжинірингові та консалтингові підрозділи забезпечують повний цикл надання послуг щодо ідентифікації проектів, їх проектування та будівництва, а також залучення фінансування в рамках Кіотського протоколу Рамкової конвенції ООН зі змін клімату (як показано на рисунку).

 

Група наших компаній володіє всіма необхідними ліцензіями, що потрібні для проектування і будівництва енергетичних установок. Ми надаємо повний комплекс послуг з підготовки проектно-кошторисної документації, отримання необхідних дозволів та проведення експертиз, а також авторського нагляду та аналізу результатів будівництва і гарантійної експлуатації об’єктів.

 

Тісно співпрацюючи зі своїми клієнтами та їх технічними спеціалістами, група наших компаній максимально повно враховує потреби клієнтів, оперативно отримує інформацію щодо основних особливостей енергетичного обладнання від постачальників, що дозволяє прискорити процеси проектування та отримати найоптимальніші проектні рішення.

 

Досвід, накопичений нашими компаніями, дозволяє разом із технічними фахівцями постачальників обладнання надавати кваліфіковане та своєчасне якісне сервісне обслуговування.

 

Група наших компаній здатна запропонувати своїм клієнтам найбільш ефективні схеми енергопостачання та максимально знизити енерговитрати, що дозволить зменшити енергетичну складову у собівартості виробництва продукції та, в кінцевому рахунку, призведе до покращення бізнесу клієнта.

 

Наші компанії знаходяться за однією адресою на вул. Котовського, буд. 11. Це створює зручності для потенційних замовників, оскільки, на всі ключові питання можна отримати відповіді у короткий час за принципом «єдиного вікна».* Компанія надає будівельно-монтажні послуги.

 

© Copyright Інститут проблем екології та енергозбереження 2004-2017.
Всі права захищені законодавством України.
сумки ремни кошельки