Головна Зміна клімату Проекти спільного впровадження Витіснення виробництва електроенергії на основі видобувного палива в національній електроенергетичній мережі шляхом впровадження газотурбінної установки комбінованого типу ТОВ «Комсомольська когенераційна компанія»
Витіснення виробництва електроенергії на основі видобувного палива в національній електроенергетичній мережі шляхом впровадження газотурбінної установки комбінованого типу ТОВ «Комсомольська когенераційна компанія» Друк e-mail
2_1
Замовник:
ТОВ «Комсомольська когенераційна компанія»
Надані послуги:
Розробка та супровід проекту спільного впровадження в рамках Кіотського протоколу зі змін клімату 
Назва проекту:
«Витіснення виробництва електроенергії на основі видобувного палива в національній електроенергетичній мережі шляхом впровадження газотурбінної установки комбінованого типу ТОВ «Комсомольська когенераційна компанія»
Вартість проекту:
600 млн. дол. США
Розташування проектного майданчику:
Україна, Полтавська область, м. Комсомольськ
Початок реалізації проекту:
2014 рік
Розрахунковий експлуатаційний ресурс проекту:
20 років
Постачальник обладнання:
Mitsubishi Heavy Industries Ltd.
Реєстраційний номер:
 

Короткий опис проекту

Проект передбачає виробництво електроенергії з найвищою ефективністю на основі сучасної газотурбінної установки комбінованого циклу, яка буде збудована на проектному майданчику ТОВ «ККК» з дотриманням найвищих екологічних стандартів, чому сприятиме використання природного газу в якості палива. Загальна потужність установки на першому етапі буде становити 442,5 МВт і в майбутньому зросте вдвічі. 


Технічне завдання проекту

Проектна діяльність передбачає будівництво:

  • газотурбінного елементу установки;
  • паросилового елементу установки;
  • котла утилізатора;
  • байпасної димової труби.

Запропонований проект є найбільш сучасною альтернативою на ринку. До сьогодні жодне підприємство України не реалізувало подібного проекту з огляду на значні інвестиційні кошти, отже проект матиме демонстративний ефект. Впровадження проекту покращить прибутковість ТОВ «ККК» та забезпечить надходження достатніх коштів для повернення інвестицій. Імплементація проекту також збільшить надходження до бюджетів, сприятиме збільшенню кількості робочих місць та матиме позитивний вплив на екологічний стан регіону. 

Оформлення проекту спільного впровадження


Ідея проекту (PIN) Лист-підтримки (укр.) Проектно-технічна документація (PDD) Детермінаційний звіт Лист-схвалення (укр.) Лист-схвалення (ін.) Реєстрація проекту
25.08.2008 10.11.2008

Скорочення викидів СО2

Скорочення викидів отримується внаслідок заміщення електроенергії з електроенергетичної мережі, що генерується на основі видобувного палива.


Скорочення викидів, млн. тонн СО2
2014 – 2020 рр.
30,604
 

© Copyright Інститут проблем екології та енергозбереження 2004-2017.
Всі права захищені законодавством України.
сумки ремни кошельки