Головна Зміна клімату Проекти в рамках схеми зеленого інвестування Заміна рухомого складу існуючих патрульних автомобілів у МВС гібридними автомобілями марки «Пріус-Тойота»
Заміна рухомого складу існуючих патрульних автомобілів у МВС гібридними автомобілями марки «Пріус-Тойота» Друк e-mail
Замовник: Міністерство внутрішніх справ України
Надані послуги: Розробка та оформлення проекту для залучення коштів в рамках цільових зелених інвестицій
Назва проекту: «Заміна рухомого складу існуючих патрульних автомобілів у МВС гібридними автомобілями марки «Пріус-Тойота»
Вартість проекту: 49,6 млн. дол. США
Розташування проектного майданчику: Підрозділи МВС України
Початок реалізації проекту: 2011 рік
Розрахунковий експлуатаційний ресурс проекту: 10 років
Постачальник обладнання: Toyota Motor Corporation
Скорочення викидів на рік/ протягом життєвого циклу обладнання, тис. тонн СО2 38, 43/ 384,27

Короткий опис проекту  

 

Проект має на меті забезпечити технічне переоснащення автопарку МВС України на основі найбільш сучасних автомобілів гібридного типу марки «Пріус-Тойота».

Згідно з проектом, будуть замінені автомобілі марки «УАЗ» та «ВАЗ» на автомобілі «Пріус-Тойота». Застосування автомобілів «Пріус-Тойота» дозволить суттєво скоротити витрати палива під час виконання службових обов’язків оперативними підрозділами МВС, а також викиди забруднюючих речовин в атмосферу, у тому числі парникових газів.

5_1

Технічне завдання проекту

Проектом передбачено закупівлю 2000 японських автомобілів моделі «Пріус-Тойота», з подальшим закріпленням їх за підрозділами МВС України, та вилучення (або не експлуатація) згідно з нормативними процедурами 2000 технологічно застарілих автомобілів марки «УАЗ» та «ВАЗ» та їх утилізація.

Скорочення викидів СО2

Скорочення викидів відбувається за рахунок транспортних засобів з низьким рівнем викидів парникових газів.

Останні новини з перебігу реалізації проектних заходів

29 серпня 2012 р. був підписаний контракт між корпорацією «Сумітомо» та Державним підприєством «ДЕРЖЕКОІНВЕСТ» згідно проекту «Заміна рухомого складу існуючих патрульних автомобілів у МВС гібридними автомобілями марки «Пріус-Тойота». Суть контракту полягає у тому, що в рамках схеми «зелених» інвестицій у 2013 році на територію України надійдуть 1220 спеціально обладнаних бензиново-електричним двигуном «Hybrid Synergy Drive» автомобілів відомої японської марки «Пріус-Тойота».

 

© Copyright Інститут проблем екології та енергозбереження 2004-2017.
Всі права захищені законодавством України.
сумки ремни кошельки